4 Ağustos 2010 Çarşamba

TELETUBBİES PASTASI

Herkese uzun bir aradan sonra merhaba.....Bir çok pasta yayınlanmayı beklerken yaz döneminde olduğumuz için tatiller v.s derken malesef blogumuzu ihmal ettik.
Bizim için çoook önemli olan bir pastayla başlıyoruz postumuza...Bu şirin Teletubbies pastası çok özel bir çocuk için yapıldı.15 yaşına giren ama 3 yaşındaymış gibi hayata devam eden ; malesef ki kimine göre engelli bize göre bir MELEK olan Enes için yapıldı.Enes yıllar önce yayınlanan ama bir çoğunuzun hatırlayacağı Teletubbies ' lerin aşığı bir çocuk... Bizde ona hayran olduğu bu şirin karakterlerin pastasını armağan ettik.

Enes'in pastasını gördüğündeki o sevinci dünyada hiç birşeye değişilmeyecek kadar özeldi.Pastasını itinayla inceledi.Her detayı atlamadan güldü baktı öyle masum öyle saf.....Tüm Teletubbies karakterlerini tek tek sevdi sanki gerçeklermiş gibi....Hepsini annesine birer birer gösterdi.


En çok da bu süpürgeye sevindi.Tıpkı paspasında yazan mesajım gibi ;


MELEĞİM İYİ Kİ DOĞDUN :) İYİ Kİ VARSIN :)1 yorum:

Şükran dedi ki...

ellerindeki maharet kadar yüreğide güzel olan sevgili kuzenim Serap vede değerli iş ortağı tüm yüreğimle teşekkür vede minnet duygularımı sizlere sunuyorum.Yaşamın kıyısında, bazende biraz dokunmak hayatın gerçeklerine dahada değerli hissettirir kişiyi kendine. Tıpkı bu pastayı hazırlarken karşılıksız sevgiden başka hiç bir şey bilmeyen ENES in gözlerindeki sevinci gördünüz.Belkide ilk defa nasıl tepki vereceğini bilerek bir çocuğa pasta hazırladınız.herzamanki gibi bir ilkde olmakda ayrıca bizi mutlu hissettirdi:) bu arada bende bu paylaşımı okurken duygulandım güzel insanlarla bunu paylaşmak istedim....

Yorum Gönder

Bunlar da ilginizi çekebilir